Kontakt

 

Napisz do mnie i zarezerwuj termin:

Tel. 500 138 465

***

  Monika Cichosz Photography&Design;

  Zarezerwuj termin na Fotoreportaż lub Sesję zdjęciową.

  Hanna Wojta
  Hanna Wojta
  2023-02-16
  Po sesji z Monika jestem bardziej otwarta na kolejne bycie modelka.Zawsze bardzo stresowały mnie i męczyły zdjęcia.Monika swoim profesjonalnym a jednocześnie indywidualnym podejściem zmieniła to.Z radością czekam na nasze kolejne spotkanie i piekne zrobione przez Monikę zdjęcia.Jeszcze raz bardzo dziękuję.
  Aneta Jadwiga
  Aneta Jadwiga
  2023-02-15
  Profesjonalizm to mało powiedziane! Sztuka fotografii! Plus mile spędzony czas, co ważne, gdyż gdy jest dobre flow, zdjęcia wychodzą cudownie! Polecam!
  Karolina Konieczna
  Karolina Konieczna
  2022-11-28
  Pani Monika wykonywała zdjęcia biznesowe dla mojego gabinetu masażu i jestem nimi wprost zachwycona. Są przepiękne 🙂 Podczas sesji panowała rozluźniona atmosfera, nie było napięcia oraz stresu. Polecam z całego serca usługi Pani Moniki
  Kasia Kosturek
  Kasia Kosturek
  2022-11-26
  U Pani Moniki zamówiliśmy krótki reportaż z przyjęcia weselnego. Miała świetne pomysły, podejście do gości i fotografie wyszły bardzo ładnie.
  Anna M
  Anna M
  2022-09-08
  Marzyła nam się romantyczna, poślubna sesja zdjęciowa nad morzem. Sugerując się pozytywnymi opiniami wybraliśmy Monikę do sfotografowania naszej pamiątki. Jestem bardzo zadowolona, Monika jest profesjonalistka! Znalazla piękne miejsca do naszych zdjęć ? Pomimo naszego początkowego stresu , pomagała nam z pozami, mówiła co mamy robić 😉 zdjęcia są klimatyczne i zdecydowanie takie jak sobie wymarzyliśmy!! Ciężko zdecydować, które zostanie naszym ulubionym, bo wsZystkie wyszły piękne! Zdecydowanie polecamy!!!
  Maja Tota
  Maja Tota
  2022-08-31
  Pani fotograf bardzo miła, dobrze się z nią pracuje. Zdjęcia przepiękne i profesjonalne. Polecam
  Anna Wajs
  Anna Wajs
  2022-08-02
  Polecam każdemu współpracę z Panią Monika! Profesjonalizm w pełni = cudowne zdjęcia!
  Artur W.
  Artur W.
  2022-07-29
  Bardzo polecam, Monika robiła dla nas zdjęcia na ślubie i weselu. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm, świetny kontakt i wszystko zgodnie z ustaleniami. Zdjęcia są fantastyczne, świetny styl. Polecamy!!!
  Sabina Dudek
  Sabina Dudek
  2022-07-22
  Wspaniały fotograf. Zdjęcia są piękne. Monika potrafi uchwycić to coś, dlatego serdecznie polecam ?Do tego jest osobą bardzo sympatyczną i przyjazną.
  Grzejszczak Beata
  Grzejszczak Beata
  2022-07-20
  Polecam na 100% Piękne zdjęcia, fajne pomysły 🙂
  error: Content is protected !!